Optimalizace webových stránek a eshopů
Komplexní optimalizace pro zvýšení návštěvnosti stránek a výkonu celého webu. Provedeme analýzu Vašich stránek a n enter site avrhneme účelné řešení vedoucí ke zvýšení konverzní schopnosti a výkonu celého webu.

Optimalizujeme nejen pro vyhledávače ( Seznam, Google…), ale především pro zákazníky. Naším cílem je zvýšit návštěvnost a také konverzní schopnost webu. Díky našim schopnostem oslovíte více klientů a získáte více objednávek.

Seznam-Google

Zaměříme se na cílové stránky, na které se zákazník dostane z Vašich reklam ( PPC, bannerové kampaně, PR články atd. ), zanalzujeme příčiny vysokého bounce rate ( okamžité opuštění stránky ), zaměříme se na chování zákazníků na Vašem webu

Cilena-reklama

Klíčová slova
Zvolíme vhodná klíčová slova, long-taily, provedeme kompletní copywrite
Linkbuilding - zpětné odkazy
Vytvoříme kvalitní zpětné odkazy, které Vám přinesou reálné zákazníky
Zvýšení návštěvnosti
Navrhneme nejlepší způsoby, jak přivést na Vaši stránku více zákazníků
Webová analytika
Provedeme analýzu webu a navrhneme změny vedoucí ke zvýšení jeho výkonu
Konverzní poměr
Zvýšíme konverzní schopnosti Vašeho webu pro dané cíle ( objednávky, registrace..)
Google Analytics
Naimplementujeme Google Analytics a nastavíme všechny potřebná data, cíle..

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače a Vaše návštěvníky

Máte zájem o optimalizaci webu?

Napište nám Vaše představy, obratem se s Vámi spojíme!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

captcha

PROONLINE.CZ

Vše pro online business a propagaci firmy.
Jsme tu pro Vás každý den!

Rádi se s Vámi setkáme

Potkat se můžeme po dohodě každé PondělíPátek od 10:00 do 17:00

SEO optimalizace, organický růst

Realizujeme kompletní follow link SEO, což je zkratka pro Search Engine Optimization, nebo-li optimalizaci pro vyhledávače. Pomůžeme Vašemu webu anypoint trading organicky růst a vybudovat http://acps.cat/wp-content/uploads/2015/02/121028-DIARI-ARA-Perdre-la-por-a-parlar-del-Su艪ĺ © pevnou pozici na předních místech ve vyhledávání jak v http://drugsabuse.org/?jionsa=Part-time-love-website&78e=b3 Google, tak i go site Seznamu.

http://heatherbestel.com/tag/february/ Adaptujeme se http://podzamcze-dobczyce.pl/index.php/assets/css/flexslider.css  aktuálním vyhledávaným dotazům souvisejícími s Vašimi činnostmi. http://www.mylifept.com/?refriwerator=erfahrungsberichte-bdswiss&5e3=0c Optimalizaci provádíme komplexně, nikoliv jen na určitá klíčová slova či fráze. Snažíme se, abyste oslovili opravdu š follow iroké publikum potenciálních klientů.

Analýza webových stránek

Webové stránky musí být optimalizované see url především pro zákazníky. Vše musí být přizpůsobeno maximální binУЄre optionen nur verluste přehlednosti a jednoduché obslužnosti. Každý potenciální klient navštíví denně mnoho webů a na každém stráví poměrně krátký čas, za který je mu třeba naservírovat všechny klíčové prvky Vaší nabídky tak, aby provedl nějakou akci – objednávku, registraci, napsal e.mail, zavolal…

Navrhneme takové úpravy, které pomohou zvýšit počet těchto akcí, které si sami určíte jako cíl