Tvorba katalogů a ceníků - přehledně, stručně, výstižně
Vytvoříme přehledný a vizuálně přívětivý katalog či ceník Vašich produktů a služeb, zpracovaný jak do tištěné, tak i online podoby. Pracujeme rychle a flexibilně

source site Tvoříme přehledné katalogy a prezentace ve formě klasického listového katalogu, infografiky, rizího textu apod. Vše doprovázeno pěknou grafikou, zajímavým obsahem vč. marketingových prvků pro výzvu k akci – objednání, registraci apod.

go to site

kan jag köpa viagra nätet Animované i statické prezentace, které osloví Vašeho potenciálního zákazníka. Nebojíme se vša opřít o zábavné zpracování, které uživatele zaujme. Jsme navíc velmi rychlí, katalogy, ceníky a další prezentační materiál Vám vytvoříme do 48h od zadání

Katalogy
Vypracujeme katalogy v tištěné i online podobě
Menu
Jídelní lístky, vinné lístky, degustační menu...
Od nás získáte něco navíc
Naší snahou je dát prezentaci Vašich služeb přidanou hodnotu a šikovně zakomponovat i Vaši marketingovou strategii

go Nechceme, aby byl katalog jen nezáživným pročítáním a prohlížením nabízených služeb a výrobků. Primárně jde o to, abychom získali zákazníkovu pozornost a během pročítání katalogu v něm vytvořili touhu na Vaši nabídku reagovat. Nesmíme tedy opomenout ani na důležité marketingové prvky, zdůraznit přednosti a výhody naší nabídky, okořenit vše ještě špetkou historie a referencí.

Případové studie
Vypracujeme Vám případovou studii na základě poskytnutých dat
Infografika
Tvoříme i formou přehledné infografiky
Ekatalogy-katalogy

Nechte svůj katalog či firemní prezentaci prodávat za Vás

Máte zájem o tvorbu firemní prezentace?

Napište nám Vaše představy, obratem se s Vámi spojíme!

watch Vaše jméno (vyžadováno)

http://bestff.net//fonts.googleapis.com/css?family=Fjalla One:400/Cantarell:400 Váš email (vyžadováno)

trade binary options uk demo Předmět

click Vaše zpráva

binary option trading for a living captcha

source

PROONLINE.CZ

Vše pro online business a propagaci firmy.
Jsme tu pro Vás každý den!

Rádi se s Vámi setkáme

Katalog nesmí být jen nudné čtení

Chcete-li katalogem či prezentací zaujmout, nesmíte nudit, jinak o Vaší nabídce nezačne zákazník ani přemýšlet. Je třeba vytyčit výhody a benefity, poukázat na reference a názory Vašich spokojených zákazníků. Doplnit lze i o případové studie či krátkou infografiku. Klíčovým parametrem bude kvalita obrázků a přehledné uspořádaný text bez rušivých elementů. Důležité je nebát se svou prezentaci něčím originálním obohatit, zároveň se to ale nesmí přehánět, aby se v informacích klient neztrácel.