Úprava a redesign webu

Máte web, který nefunguje podle Vašich představ? Zastaralý design, absence funkčních marketingových prvků, pomalá odezva, nepřehlednost...Pokud chcete jádro webu zachovat, ale uvažujete o úpravě a zlepšení webu, Proonline bude pro Vás ta správná volba!
Úprava webových stránek může spočívat buď v předělání webu od základu, tj. včetně nového vizuálního kabátu, loga, popisků, patičky, hlavičky a rozložení stránek, wireframu. Nebo se může jádro Vašeho webu zachovat a jen některé prvky vyměnit, přidat a graficky vylepšit, narvhnout přehlednění rozložení stránek atp.
Author Photo
Zachování jádra webu
Změnit můžeme zdrojové kódy Vašich stránek, přidat různé funkční prvky, vyčistič kód, případně modernizovat jen určité části webu, např. hlavičku, patičku, přidat klíčová slova, zefektivnit způsob optimalizace, přidat bannery, reklamní poutače, moduly či komponenty, které zvýší výkon Vašeho webu
Author Photo
Úprava konkrétních prvků
Kompletní modernizace a úprava webové stránky spočívá ve většině případů v novém redakčním systému, novém vzhledu, jinému způsobu optimalizování stránky atp. To nejlepší z Vašeho webu nám bude sloužit jako základní směs pro tvorbu zcela nového funkčního webu, který Vás posune o velký kus dál
Author Photo
Kompletní redesign stránek

Investice do modernizace webových stránek se Vám vždy vrátí

Co Váš web modernizací získá?

Upravíme Váš web tak, aby Vám přinesl více spokojených zákazníků, kteří Vaše služby doporučí
Nový vzhled
Nové logo, vzhled a rozložení stránek, větší přehlednost
Úprava textů
Optimalizace stávajících textů, přidání dalších důležitých informací
Zpřehlednění
Dobrý design je takový, kde již není co ubírat, uberme tedy nepotřebné
Funkční prvky
Přidáme nové komponenty a moduly, které zákazníkovi umožní provést nějakou akci
Obsahový marketing
Přidáme marketingové nástroje pro zvýšení efektivity webu
Redesign od základu
Postavíme nový web od základu s novým redakčním systémem

Nepodceňujte vývoj Vašeho webu - Vaše konkurence nikdy nespí

PROONLINE.CZ

Vše pro online business a propagaci firmy. Jsme tu pro Vás každý den!

Redesign není jen o novém vzhledu

Jedná se o vizuální i technickou modernizaci

analisi grafico opzioni binarie Webdesign

trader opzioni binarie gratis Ano, oblečeme Váš web do nového kabátu, ale vybavíme jej především novými technologiemi, marketingovými nástroji a dalšími funkčními prvky vč. samotné optimalizace, které projekt pozvednou a zvýší jeho výkon. Nejde jen změnit grafiku, ale celý koncept webu tak, abychom zvýšili jeho hodnotu a výnosnost

Částečné vs kompletní změny

Můžeme pozměnit jen grafiku, přidat nové prvky, či změnit vše od základu

toption trading Modernizace-webu

http://fisflug.is/?yrus=opzioni-digitali-eu&50a=0b Modernizace webu může probíhat v několika rovinách – buď můžeme změnit jen vizuální stránku projektu, nebo jen přidat některé důležité prvky, které mají za úkol zvýšit prodej či poptávku o Vaše služby., nebo změnit vše od základu. Tj. design, wireframe, logo, přidat nové marketingové nástroje apod. Vše s Vámi probereme krok za krokem a společně můžeme zvolit nejefektivnější cestu ke změně.

Celkový webdesign, logo, nebo jen texty?

Modernizace webu nemusí znamenat kompletní změny od základu, úpravy webu se dají selektovat do několika úrovní:

  • Nový vzhled stránky – barevné zpracování, rozložení stránky případně logo
  • Úprava textů, jejich optimalizace
  • Nové funkční prvky – formuláře, bannery, galerie, slidery
  • Modernizace hlavičky, patičky – tzv. sekční úprava vzhledu

Internet se vyvíjí a konkurence také…

Internet je dnes primární vyhledávacím prostředkem na cokoliv. Chcete zámečníka, najdete jej na internetu, stejně jako dobrý obchod s oblečením. Jelikož je webů mnoho, a zákazníci mezi nimi vybírají, je důležité mít web natolik přehledný a „akční“, aby zákazníka přiměl na něm udělat nějakou akci – vyplnil objednávkový formulář, zaregistroval se, zavolal Vám, napsal e.mail.. My Váš web upravíme tak, aby splnil základní kritéria vedoucích k tolik požadované akci ze strany klienta, kterému v co nejkratší době chceme sdělit:

  • Kdo jsme a jaké jsou naše reference
  • Co všechno umíme
  • Jaké jsou naše hlavní konkurenční výhody
  • Proč zvolit právě Vás

Denně zákazníci navštíví spoustu webů a nemají čas každý web detailně proklikávat a tyto informace pracně zjišťovat. To Vy jim je musíte co nejlépe předat, jedině tak máte velkou šanci na úspěch!

Telefonem a mailem to vše začíná…

V první řadě se seznámíme s Vašim stávajícím webem a přebereme od něj prvotní informace o Vaší firmě, následně získáme další důležitá data přímo od Vás. Všechny informace vyhodnotíme a připravíme pro Vás návrh realizací resp. činností a úprav, které by v rámci modernizace Vašeho webu byly potřebné. Nemusí se tedy vytvořit vše najednou, ale postupně, dle Vašich aktuální poptávky

Úpravy musí zvýšit výkon webu

Úpravy, zlepšení a modernizace webové stránky je mnohdy těžší, než vytvořit zcela novou stránku. Každý zásah do webu se musí pečlivě prokonzultovat a také musí mít smysl. Časové rozpětí takových prací čitá 5-14 dnů, vše je přitom odvislé od celkového množství úprav. Vše se dopředu konzultuje se zadavatelem a veškeré změny vidíte v reálném čase, kdykoliv tak máte možnost takové úpravy komentovat či přidávat Vaše poznatky. Společně pak vybudujeme lepší, přehlednější a výkonější webové stránky!